Oferujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe, które oparte są o najnowsze rozwiązania i technologie, zgodne z obowiązującymi standardami sieciowymi.

Nowoczesne strony - TMPWEB

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu stron w innowacyjnym stylu. Dążymy do tego aby każdy z klientów był usatysfakcjonowany i mógł mieć swoją unikalną i przejrzystą stronę internetową, spełniającą jego wszystkie potrzeby.

Strona internetowa jest istotnym elementem budowania wizerunku. Tworząc witrynę przede wszystkim zwracamy uwagę na funkcjonalność i czytelność serwisu. Dbamy również o to, aby informacje zawarte na stronie były łatwe do odnalezienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie podołać niemal każdemu stawianemu przed nami wyzwaniu.

Nowoczesne strony czyli strony responsywne

Responsywność oznacza automatyczne dostosowanie się strony do rozdzielczości ekranu użytkownika. Dzięki czemu klienci bardzo szybko odszukają interesujące informację m.in. na urządzeniach mobilnych(smartfonach i tabletach).

Zarządzaj swoją stroną

Każda nasza strona jest wyposażona w system zarządzania treścią CMS. Sam twórz podstrony, zmieniaj treści i dodawaj zdjęcia. Dzięki wbudowanemu edytorowi jest łatwe i przyjemne.

Social Media

Nasze strony można połączyć z portalami społecznymi takich, jak Facebook, Twitter, Google+. Każda nowa aktualność na naszej stronie pojawi się automatycznie na profilu portalu.

TMPweb

Nasza Grupa