Aplikacje internetowe to programy, które pracują na serwerze i komunikują się z użytkownikiem komputera za pomocą przeglądarki internetowej. Aplikacja internetowa może dotyczyć każdego zagadnienia. Nasi pracownicy mogą stworzyć specjalną aplikację internetową, która ułatwi codzienną pracę i będzie spełniać Twoje potrzeby.

aplikacje internetowe baner - TMPWEB

 

CRM

CRM to skrót od nazwy Customer Relationship Management, czyli Zarządzanie Relacjami z Klientami. Oprogramowanie pozwala na zarządzanie przepływem dokumentów w firmie, zarządzanie płatnościami, rozliczenia finansowe.
Zarządzanie relacjami z klientami oznacza:
  • Kontrola kontaktów z klientami
  • Kontrola zadań wykonywanych w ramach obsługi klientów przez pracowników firmy
  • Kontrola projektów obsługiwanych przez pracowników firmy
  • Możliwość udostępniania wszelkiego rodzaju dokumentów we wdrożonym juz systemie informatycznym

Wdrożenie Systemu CRM to przeniesienie wszystkich danych o klientach oraz informacji o procesach związanych z obsługą klienta do aplikacji informatycznej. Dostęp do informacji o klientach oraz prowadzonych projektach może mieć każdy z pracowników firmy. Jednocześnie w systemie użyte są zaawansowane mechanizmy autoryzacji użytkowników, dzięki czemu informacje nie dostaną się w nie powołane ręce.

Kod - Aplikacje internetowe - TMPWEB

 

 Nasze aplikacje internetowe

 i-Ewidencja

www.iewidencja.pl

www.iewidencja.pl

Aplikacja i-Ewidencja została przygotowana do pracy w przeglądarce Mozilla Firefox. Jej głównym zadaniem jest przechowywanie informacji o sprzęcie elektronicznym i licencjach oprogramowania. Każdą rzecz możemy przypisać do pomieszczenia i osoby odpowiedzialnej. Aplikacja i-Ewidencja ma zastąpić tradycyjną wersję papierową dokumentacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy dostęp do danych sprzętu, licencji i wielu statystyk z każdego komputera który posiada internet. Sprawdź wersję demonstracyjną aplikacji i-Ewidencja.

 

 

i-Poradnia

www.demo.iporadnia.com

www.demo.iporadnia.com

Aplikacja i-Poradnia służy do ewidencji czasu pracy pracowników. Opiera się ona na kalendarzu, w którym pracownik zapisuje sobie wizyty swoich klientów. Głównym zadaniem aplikacji i-Poradnia to zastąpienie tradycyjnego kalendarza papierowego oraz zbieranie wszelkich statystyk odnośnie wizyt klientów.

 

Panel klienta TMP

Panel klienta TMP to aplikacja, która służy do zbierania i przechowywania informacji dotyczących usług, napraw i wizyt serwisowych u naszych klientów. Główną rolę odgrywa tutaj kalendarz serwisantów, gdzie są zapisane wszystkie wizyty w jednostkach i firmach wraz z informacjami co, gdzie i kiedy zostało zrobione. System generuje statystyki oraz faktury. Klienci również posiadają dostęp do systemu z niższymi uprawnieniami, dzięki czemu mają dostęp do wygenerowanych już faktur i widzą historię wykonanych przez nas usług.

TMPweb

Nasza Grupa